Sektörde 10. Yıl

HAKKIMIZDA

 

2007 Yılında Erenler/Sakarya da Yapı ve Yalıtım Malzemeleri, Su İzolasyon ve Çatı Kaplama Ürünleri Perakende ve Toptan Satış Hizmeti Vermek Üzere Ticari Hayatımıza Başladık.Piyasanın Kabul Ettiği Markaların Sektörlerin’de  Lider Tedarikçilerimiz İle Dostluk Bağlarımız ve Dürüst ve Ahlaklı Ticaret Anlayışımız ile İnşaat  Malzemeleri ve Yalıtım Malzemelerin’de Sakarya ve Çevre İllerimize Yıllardır Devam Eden İstikrarlı Fiyat ve Hızlı Servis Ağımız İle Sektörümüze Hizmet Ediyoruz.

2016 Yılında; Güneşler/Sakarya da Sizlere Daha Fazla Çeşit ve Fiyat İstikrarı Sağlamak İçin 2.Yerimizde’de Faaliyetlerimize Başladık.

2017 Yılında; Yapı Kimyasalları Sektör’üne Markamız : TECHNO WORLD Yapı Kimyasalları’nı Tanıttık.Kısa Zamanda Geniş Bayi Ağımıza Ulaştık ve Sektör’e Güvenilir ve Kaliteli Ürünlerimiz ile hizmet Veriyoruz.

2018 Yılında; Yalıtım Levhaları / EPS Sektörüne TECHNO WORLD Isı Yalıtım Levhası’nı tanıttık.Doğru Malzeme Ve Kaliteli Ürün Anlayışımız İle TSE Standart’larının Üzerinde Piyasanın Standartlarının Üzerinde Ürünümüz ile Piyasanın İhtiyaçlarını En İyi Şekilde Karşılamaktayız.

Kalite Tecrübe Güleryüz Anlayışımız İle Çıktığımız Bu Yolda Müşterilerimiz ile Ticaretlerimizin Dostluk Bağlarına Dönüştüğünü Görmek Bizleri Her Geçen Gün Yalıtım Diyince Akıllara Gelen İlk Firma Olma Yolunda, Ülkemizde ve Dünya da Yalıtım Sektöründe Geleceğin Teknolojisine Uygun Olarak Dünya Pazarına TECHNO WORLD Markamızı Tanıtmak İçin Her Geçen Gün Emin Adımlarla İstikrarlı Bir Şekilde Çalışıyoruz.

SAYGILARIMIZLA 

HS TEKNİK YAPI İNŞAAT TAAH.NAK.SAN.VE.TİC.LTD.ŞTİ

Zeminden çatıya, tüm yalıtım işlerinizde TEKNİK YAPI